galaxy s8 plus kapak

Samsung Galaxy S8 Kılıf Elago Grip Hybrid SiyahYani model üzerinden gideceksek, Galaxy S8'de Harman ses teknolojilerini göremeyeceğiz ama Galaxy S9, ses özellikleri noktasında Harman ile beraber çok daha iddialı olacak. Gadget 360'a açıklama yapan Samsung Hindistan yetkilileri, böyle bir şeyin gerçekleşmeyeceğini ve iddiaların asılsız olduğunu ifade etti. Daha önce basında pek yansımadığını gördük, lakin Samsung'un two ay önce duyurduğu kişisel asistan teknolojisi olan Bixby, sadece telefona gömülü yazılım olarak çalışmayıp, Galaxy S8 ile birlikte satılması beklenen fiziksel bir teknolojinin de isimi.


Samsung'un merakla beklenilen amiral gemisi Galaxy S8 hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Samsung serisinin en mükemmel cihazı Galaxy S4, yumuşak darbe emicili brezilya maskotlu kılıf ile düşmelere karşı korunaklı oluyor. Kullandığı render görselinde hemen hemen kesin dediğimiz tasarım konusunda Galaxy S8'in oldukça büyük ekran/boyut oranına sahip olduğunu görüyoruz.


Samsung Galaxy S7 Edge modelinde edge ekranına kısayollar veya hızlı araçlar eklenerek işlevleri hızlı ve kullanışlı hale getiriyor. Galaxy S8'deki canavar modu oyun ve uygulamaları hızlandırmak için kullanılacak. MWC 2017'de sınırlı cihazla görücüye çıkacağı iddia edilen Galaxy S8'le ilgili detaylar için bir süre daha beklemek gerekiyor.


Gelen sızıntılara göre Galaxy S8 özellikleri ile Note7 modelini aratmayacağı gibi daha üstün özelliklere sahip olacak. Çünkü firmaları, iş ortaklığı yaptığı kılıf firmalarına, henüz tanıtılmadan önce cihazın prototiplerini ileterek, aksesuar tarafında oluşacak gecikmeleri elimine etmek istiyor.


Samsung Galaxy S8'in kılıf içerisindeki görüntüsüne bakacak olursak dört ayrı fiziksel tuşa sahip olduğu görülen Samsung Galaxy S8'in parmak izi okuyucusunun arka yüzeyde bulunduğu görülüyor. Ulusal hukuka uygun olarak SAMSUNG Electronics (UK) Ltd, onaylanmış pil üreticileri uyum programının bir üyesidir.


Tabii Galaxy S8 için paylaşılan bu görüntüler için kesin diyemeyiz ancak çoğu zaman telefon tanıtılmadan bu tür sızıntıların olduğu da biliniyor. Samsung Türkiye olarak yeni Galaxy Note7'lerin Ekim ayı ortasından itibaren ülkemize gelmesini bekliyoruz. Parmak izi okuyucusu, metal gövde, 64 GB'lık dahili hafıza gibi ayrıntılar da Samsung Galaxy S8 Plus‘da karşımıza çıkacak.


Her iki kılıfta tasarımsal açıdan, akıllı telefon dünyasında sızıntılarının doğru çıkması ile tanınan Evan Blass tarafından daha önce paylaşılan Galaxy S8 görselleri ile büyük oranda benzerlik gösteriyor. Müşteriler, ten.000 baht karşılığında Galaxy S7, Galaxy S7 Edge ya da Galaxy Note five modellerinden birini seçerek yanında kulaklık setini bedava alabilecek.


Galaxy S8 hakkında bir çok bilgi şimdiye kadar gelirken, ayrıca render görseller ya da canlı görseller de ortaya çıkmıştı. Çift led flaşın yer alacağı Galaxy S8, bu sızıntı ile tasarım açısından yeniliğe gideceğinin sinyallerini veriyor. Gerçekleşen bu sızıntı herhangi bir teknik özellik veya telefonun kapak kaplaması ile ilgili bir bilgi barındırmıyor.


Uzmanlar Galaxy Note 7 skandalında henüz sorunu çözemediğini açıklayan Samsung hisselerindeki düşüşün ABD borsalarının açılmasıyla devam etmesi bekleniyor. Böylece Samsung zararına satış yapsa bile, Note 7'nin neden olduğu zararı bir nebze azaltmak istiyor.


Kore kaynaklı Invenstor tarafından yapılan haberlere göre Galaxy S8'i alıp üç ay içerisinde memnun kalmayanlara koşulsuz şartsız iade garantisi verecek. Samsung'un bu yıl kullanıcıların karşısına iki farklı Galaxy S8 ile çıkacağı söylentilerinin, uzun süredir gündemde olduğunu düşündüğümüzde her şey gayet regular görünüyor.


Biz de Teknoroit olarak Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus'ın tanıtılacağı etkinliği yerinde takip edecek, etkinliği canlı yayınla Facebook sayfamız bakiniz üstünden yayınlayacak ve telefon tanıtıldıktan hemen sonra ön inceleme videomuzla sizlerle olacağız.


Batarya takviyeli kılıf konusunda S8, bir önceki modeli S7'ye göre daha düşük bir değer ile karşımıza çıkmakta. Galaxy S7'den %20 civarında daha pahalı olması beklenen Galaxy S8 ve S8 Plus, ısı borularıyla soğutulacak ve 3.5mm kulaklık girişini de aktif olarak taşıyacak.


Söylentilere göre Galaxy S8 modelinde Snapdragon 835 yonga setine yer verilecek. Samsung EB-PG950 güç bankası da önceki tahminlerin aksine 69.99 Euro fiyat etiketine sahip olacak. İlk olarak kısa süre önce sızdırılan canlı görsel ile kılıf görsellerinin aynı olduğunu belirtmek gerek.


Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung 'un yeni amiral gemisi bu ayyn ba?larynda Barselona'da düzenlenen MWC 2015'te resmiyete kavu?mu?tu. Yine aynı şekilde Samsung yeni bir ekran ölçüsüne geçerek bu telefonun ekranını 18:9 olarak ölçeklendirdi. Galaxy X ile ilgili ekran çözünürlüğü ve katlanabilir ekranı dışında fazla bir şey bilmiyoruz.


Galaxy S8 Plus'ın alt tarafında hoparlör 3.five mm kulaklık girişi yer almasının yanısıra S kalem için açıklık görünüyor. Çok İşlevli, Ev ve Geri düğmeleri simgeleri, bugüne kadar gördüğümüz özelliklerden farklı görünüyor.Sızdırılan görüntü ayrıca Galaxy S8‘e yüklenen ve cihaza önceden yüklenmiş en az 50 uygulama olduğu biliniyor.Uygulamaların sayısı gösterilmemiş.


Yeni Galaxy Note7'ler elimize ulaştığında İletişim Hattı'mız sizinle irtibata geçip hangi servis noktasından ürününüzü değiştirebileceğinizi iletecek. Bu sitede yeni Samsung modeli Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için en iyi kılıf seçeneklerini bulacaksınız. Son gelen sızıntılar doğrultusunda Galaxy S8 violet / purple renklerinde karşımıza çıkıyor.


Geçtiğimiz haftalardan bu yana hemen her gün farklı bir Galaxy S7 haberi ile karşınızdayız. Artık Samsung Galaxy S8' in görsel olarak nasıl bir tasarımı olduğunu kesin olarak biliyoruz. Samsung `un AMOLED ekran teknolojisinden bahsettiği videosunda kullandığı telefonun Galaxy S8 olabileceği söylentileri yayıldı.


Yabancı bir kaynaktan Galaxy S8'in kılıfı sızdırıldı ve bizlere S8'in nasıl olacağı yönünde bazı ipuçları veriyor. Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerini duyuracak olan Samsung, etkinlikten günler öncesinde sızıntılara engel olamadı ve Galaxy S8'in aksesuarlarının basın görselleri internete servis edildi.


Galaxy S8 'in Samsung 'un önümüzdeki ay düzenleyeceği etkinlikte tanıtılması bekleniyor. Ayrıca Samsung tarafından üretilmiş olan en şık akıllı telefon modeli olarak görülüyor. Bu görüntülerin kesinlikle Galaxy S8'e ait olduğu söylenemez olsa bile kılıf üreticilerin cihazlardan önce kılıfları sergiye koyduğu bir gerçek.


Akıllı telefon pazarında 2016 yılında aldığı yaraları kapatmaya çalışacak olan Samsung, yeni amiral gemi modeli olacak olan Galaxy S8 akıllı telefonunu yakın zamanda tanıtmaya hazırlanırken Galaxy S8 akıllı telefonuna ait yeni fotoğraflar internete sızdı.


Yüksek koruyucu etkiye sahip kılıflar ile beraber yeni klavyeli kılıflar, Clear View Cover ve LED View Cover da Galaxy S8 ile beraber Samsung'un kılıf gamında yerini alacak. Firmanın çok amaçlı hazırlamış olduğu kılıf ile Galaxy S8'in house tuşunun ekrana entegreli olacağı ve parmak izinide ekran üzerinden okuyacağı artık kesin gibi.


Yeni sızan bir Samsung Galaxy S8 kılıfı, bize yeni bir şey söylemese de, önceki dedikoduları güçlendirdi. Söz konusu kılıflar nereden çıktı bilmiyoruz, ancak onların sayesinde bu sızıntı kaynağının bir kılıf üreticisi olduğunu düşünmeden edemiyoruz. Samsung Mobil Başkanı DJ Koh, Galaxy S8'in her zamanki tarihinde değil, biraz daha geç bir tarihte tanıtılacağını söyledi.


İlk olarak yayınlanan test sonuçları ile birlikte Galaxy S8'e ait birçok özellik ortaya çıkarken, Galaxy S8'e ait olduğu iddia edilen fotoğraflar ve hatta Galaxy S8 çalışırken ki videolar bile yayınlandı. Samsung Galaxy S7 Barselona'daki Mobil Dünya Kongresi'nde gösterdiği Samsung Galaxy S7 Dual Pixel kamera teknolojisi ve Suya karşı dayanıklı kasası ile diğer modellerinden ayırt edici özelliklerle ön plana çıktı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *